KAR GRUP TOPTAN YEDEK PARÇA - KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Citroen Yedek Parça Toptan Satış

Kar Grup 30 yılı aşkın süredir otomotiv sektörünün en iyi üyelerinden biri olarak her yıl büyüyerek hizmet vermeye tüm hızıyla devam etmektedir. Şirket Kubilay Ercan Erdem tarafından 1986 yılında faaliyete geçirilmiştir.

Kar Grup ilk olarak sektörde Massey Ferguson, Mazda Dacia, Nissan ve Daihatsu markalarının bayiliklerini yapmış olup, sonrasın da kapatmıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana ‘Dürüstlük ve Güvenilirlik’ ilkesini benimsemekle birlikte her zaman işinde uzman, çalışanlarına inisiyatif veren, değişim, gelişim ve kurumsallaşmayı ön planda tutan bir yapıdayız. Çünkü biz, bir şirketten çok aile olduğuna inanan, bütün ilişkilerinde sevgi, saygı ve iyi niyet kuralları ile hareket eden ekip bilincini kendine empoze etmiş çalışan kadromuzla emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Güven, dürüstlük ve iyi hizmet satış politikamızın vazgeçilmezi olmuştur ve şirket olarak sürekli iyileşmeyi hedef almaktayız.

Kar Grup, 1999 yılında Citroen Yetkili Servis ve Toptan Yedek Parça departmanlarını bünyesine eklemiştir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışının ‘Tecrübemiz, Teminatımızdır.’ İlkesiyle Şirketimize 2008 yılında Ford Yetkili Satış Servis markası ve son olarak 2014 Mayıs ayı itibariyle lokasyonumuzu taşıdığımız Haliç’in Kıyısı Eyüp’te markalarımıza Toyota Yetkili Satış Servisi’ni de eklemiş bulunmaktayız. Tüm bunlarla birlikte şirketimiz bünyesinde 2.el, Kiralama ve Sigorta departmanlarımız da bulunmaktadır. Artık Kar Grup İstanbul’un incisi Haliç Kıyısında üç markamız; Citroen, Ford ve Toyota Toptan Yedek Parça, 2.el ve sigorta departmanlarımız ile aynı lokasyonda, aynı anda üç markamıza ve diğer hizmetlerimize dokunma imkânı sağlamaktadır.